LAS ROGAL DO KARMIENIA

Rogal do karmienia bawełna 100%

Miękki, sprężysty, elastyczny i lekki rogal do karmienia jest idealnym pomocnikiem we wspólnie spędzonych pierwszych chwilach, kiedy komfort mamy i dziecka jest tak ważny. Pomaga w karmieniu, podtrzymuje główkę i plecy niemowlęcia, odciąża kręgosłup mamy. Poduszka pomaga na etapie rozwoju koordynacji motorycznej dziecka oraz przy pierwszych próbach samodzielnego siedzenia. Świetnie nadaje się również wtedy, gdy maluszek jeszcze jest w brzuszku, a mama potrzebuje wygody podczas snu.

Dzięki rogalowi od MimiNu przyszła mama może wygodnie ułożyć się do snu lub wypoczynku w ciągu dnia. Końce rogala można swobodnie układać wg potrzeby, dzięki czemu, z jednej strony można wygodnie ułożyć głowę, a drugi jego koniec umieścić między kolanami. Rogal zapewnia odciążenie stawu biodrowego poprzez lekkie uniesienie kolana i prawidłowe ułożenie kręgosłupa w pozycji leżącej co pomaga zapobiegać bólom kręgosłupa i biodra. Rogal jest stosunkowo lekki, dzięki czemu można swobodnie przekładać go z jednej strony na drugą.

SzczegółyRozmiaryRodzaj tkaniny

Rogal do karmienia motyw drukowany/kolekcyjny.

Wypełnienie - antyalergiczna kulka silikonowa.
Posiada bezpieczny, kryty zamek. Funkcja easy wash - ściągana poszewka.

Gwarantowane bezpieczeństwo i jakość produktu, zachowanie odpowiednich atestów i certyfikatów.
Pielęgnacja - można prać w pralce w temperaturze 30°C, wirować na obrotach max 800.

Rogal do karmienia rozmiar po obwodzie 195 cm.

Naturalna 100% tkanina bawełniana, która nie powoduje żadnych podrażnień, ani alergii. Niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie wytrzymała w użytkowaniu.

Wypełnienie antyalergiczne - wkład poliestrowy 100% silikonowany.

Podobne produkty

WZORNIKI