MIMINU DESIGN SPOKOJNY LAS NATURAL - PODUSZKA ERGONOMICZNA, LEŻANKA - KOKON, BAWEŁNA 100%

Poduszka ergonomiczna, leżanka - kokon, bawełna 100%

Poduszka ergonomiczna przeznaczona jest dla dzieci od 0 do 3 lat. Wykonana w całości z najwyższej jakości bawełny. Wypełniona antyalergiczną kulką silikonową, która jest miękka, sprężysta i przepuszcza powietrze, dzięki czemu dziecko się nie poci.

Poduszka zapobiega rozwojowi zespołu płaskiej główki. Produkt posiada regulację za pomocą tasiemki, dzięki temu dostosowuje się do wielkości i kształtu głowy dziecka, a co za tym idzie utrzymuje główkę i szyję dziecka we właściwej pozycji. Specjalna ergonomiczna budowa pomaga uspokoić dziecko, naśladując tulenie mamy.

Po karmieniu można ułożyć dziecko w pozycji bocznej - bezpiecznej, która zapewnia bezpieczeństwo w przypadku ulania. Poduszka chroni dziecko przed przewróceniem na brzuszek lub przed upadkiem z łóżka.

SzczegółyRozmiaryRodzaj tkaniny

Poduszka ergonomiczna, leżanka - kokon, bawełna 100%

Delikatna tasiemka pomagająca dopasować poduszkę do kształtu głowy dziecka. Delikatny, nie drażni, niewyczuwalny, bezpieczny.

Posiada urocze uszka.

Gwarantowane bezpieczeństwo i jakość produktu, zachowanie odpowiednich atestów i certyfikatów.
Pielęgnacja - można prać w pralce w temperaturze 30°C, wirować na obrotach max 800.

45x70cm + / - 2cm

Naturalna 100% tkanina bawełniana, która nie powoduje żadnych podrażnień, ani alergii. Niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie wytrzymała w użytkowaniu.

Wypełnienie antyalergiczne - antyalergiczna kulka silikonowa, która jest sprężysta i przepuszcza powietrze, przeciwdziała osadzaniu się roztoczy i kurzu, a swoją miękkością dorównuje naturalnemu puchowi.

Podobne produkty

WZORNIKI