MIMINU DESIGN ZOO NA ROWERKACH NUGAT - ŚPIWOREK DO SPANIA Z NOGAWKAMI BAWEŁNA 100%


Śpiworek do spania z nogawkami - BAWEŁNA 100%

 

Śpiworek do spania z nogawkami gwarantuje odpowiednie otulenie i okrycie dziecka przez całą noc bez potrzeby kontrolowania czy się nie rozkopało i nie marznie w łóżeczku. Jest to również idealne rozwiązanie dla dzieci, które uwielbiają nocne "spacery". Przez specjalne otwory w nogawkach, dziecko może swobodnie przemieszczać się. Maluszek w czasie snu  może schować nóżki jak w tradycyjnym śpiworku, a potem jak urośnie, założyć nogawki. Śpiworek może być używany przez cały rok.

 

SzczegółyRozmiaryRodzaj tkaniny

Śpiworek z nogawkami motyw drukowany - kolekcja.

Wygodne zapinanie: Rozpinany suwak (sposób umożliwiający całkowite rozpięcie śpiworka by łatwiej było otulić dziecko w śpiworek i sprawnie zapiąć). Zakładka idealnie zabezpiecza skórę dziecka przed podrażnieniem.

Grubość 2.5 TOG

Ściągacze przy nogawkach są mięciutkie i delikatne, nie uciskają malutkich nóżek dziecka. Wykonane z przyjemnej tkaniny, która nie podrażnia.

Gwarantowane bezpieczeństwo i jakość produktu, zachowanie odpowiednich atestów i certyfikatów. Pielęgnacja - można prać w pralce w temperaturze 30°C, wirować na obrotach max 800.

Uniwersalny śpiworek z nogawkami, jest odpowiedni dla dzieci od 1 do 4 lat, a może i dłużej.

Śpiworek z nogawkami, rozmiar 80-98cm

Długość całkowita 90cm +/- 1cm

Szerokość pod paszkami 35cm

Szerokość w najszerszym miejscu 50cm +/- 1cm

Naturalna 100% tkanina bawełniana, która nie powoduje żadnych podrażnień, ani alergii. Niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie wytrzymała w użytkowaniu.

Wypełnienie antyalergiczne - wkład poliestrowy 100% silikonowany.

Podobne produkty

WZORNIKI