Marka MimiNu została stworzona przez rodzinną firmę PPH Kieczmerski, której założycielami i właścicielami są Anna i Krzysztof Kieczmerscy - ludzie z pasją, doświadczeniem i wielkim zaangażowaniem. Po 40 latach nieustannej pracy, posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i europejskim. Jesteśmy solidną, dynamiczną firmą dostarczającą szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości.

Produkty MimiNu to pościele dziecięce, ochraniacze, kołderki, poduszeczki, komplety do wózków, kocyki, beciki, rożki, śpiworki, prześcieradełka, okrycia kąpielowe, przytulanki oraz wiele innych artykułów dla niemowląt i dzieci.  Najnowsze wzornictwo tkanin MimiNu Design jest autorskim projektem marki MimiNu. Oryginalność produktu, nowoczesność i jakość to nasze atuty.

Nasze artykuły są delikatne, subtelne, komfortowe, ale nade wszystko bezpieczne dla niemowląt i małych dzieci. Wybieramy surowce, które spełniają najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa potwierdzone atestami i certyfikatami OEKO-TEX 100. Kontrolujemy każdy etap produkcji.

Marka MimiNu jest ceniona za najwyższą jakość produktów, która potwierdzona jest również certyfikatem ISO.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie. Jesteśmy przekonani, że niepowtarzalna oferta naszej firmy sprawi, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych partnerów handlowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół MimiNu

Wspieramy Nasze Rodziny!

Zadowoleni klienci