ZESTAW MAŁEGO KUCHARZA

Zestaw Małego kucharza

   

Zestaw Małego kucharza to idealny zestaw dla młodego kucharza. W skład zestawu wchodzi fartuszek z regulacją, kapelusz z możliwością regulacji obwodu opaski oraz łapkę. Pięknie dobrana kolorystyka zachęci każdego, aby zacząć przygodę w kuchni. Fartuszek doskonale sprawdzi się podczas wspólnego przygotowywania posiłków. Każdy kucharz powinien mieć swój fartuch, który ochroni ubranie przed zabrudzeniami pozwalając na fantazję w kuchni. Czapka kucharza sprawi, że przygoda w kuchni stanie się jeszcze bardziej ciekawa, pozwoli wczuć się w postać prawdziwego kucharza pracującego w najlepszej restauracji w mieście. Łapka dołączona do zestawu pomoże w ćwiczeniach chwytania zimnych naczyń kuchennych, może posłużyć również jako podstawka pod miseczkę. Elementy zestawu uszyte są z najlepszej jakości bawełny, gwarantując przewiewność oraz bezpieczne użytkowanie przez młodych kucharzy.

Fartuszek sprawdzi się również jako pomocnik w pracach plastycznych, ochroni strój dziecka przed zabrudzeniami. Dostępny w kilku przepięknych wzorach, idealnych zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

 

 

 

 

 

SzczegółyRozmiaryRodzaj tkaniny

W skład zestawu wchodzi:

Fartuszek regulowanym zapięciem.

Czapka kucharska z możliwością regulowania obwodu.

Łapka bawełniana

Gwarantowane bezpieczeństwo i jakość produktu, zachowanie odpowiednich atestów i certyfikatów.
Pielęgnacja - można prać w pralce w temperaturze 30°C, wirować na obrotach max 800.

Fartuszek:54x52cm

Kapelusz średnica: 32cm, opaska średnica: 15cm+regulacja 8cm

Łapka: 15x15cm

Naturalna 100% tkanina bawełniana wyprodukowana w Polsce, która nie powoduje żadnych podrażnień, ani alergii. Niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie wytrzymała w użytkowaniu.

Klienci oglądali również