VELVET PIKOWANY PODKOWA

Stylowo pikowany VELVET - podkowa do karmienia

    

Miękka, sprężysta, elastyczna i lekka podkowa jest idealnym pomocnikiem we wspólnie spędzonych pierwszych chwilach, kiedy komfort mamy i dziecka jest tak ważny. Pomaga w karmieniu, podtrzymuje główkę i plecy niemowlęcia, odciąża kręgosłup mamy. Podkowa jest idealna do wygodnego ułożenia maleństwa, podtrzymuje je w bezpiecznej pozycji. Poduszka pomaga na etapie rozwoju koordynacji motorycznej dziecka oraz przy pierwszych próbach samodzielnego siedzenia.

DOSTĘPNE KOLORY: SZARY, BŁĘKIT, RÓŻ, ZIMNA MIĘTA, ZIELEŃ NEPALSKA, MAGNOLIA.

SzczegółyRozmiaryRodzaj tkaniny

Proponowane artykuły od MimiNu zostały wykonane z zupełnie nowej dzianiny - niezwykle miękkiego VELVETU, którego unikalna faktura sprawia, że jest jeszcze bardziej delikatny i miły w dotyku, a  przez to absolutnie przyjazny dla wrażliwej skóry dziecka.

Zaawansowana technologia użyta w produkcji tej dzianiny, sprawia, że VELVET jest  bardzo trwały i przewiewny. Podstawą jest gęsty splot niezwykle cienkich włókien poliestrowych - cieńszych nawet niż jedwab.

Wypełnienie - antyalergiczna kulka silikonowa.
Posiada bezpieczny, kryty zamek.
Funkcja easy wash - ściągana poszewka.

Gwarantowane bezpieczeństwo i jakość produktu, zachowanie odpowiednich atestów i certyfikatów.
Pielęgnacja - można prać w pralce w temperaturze 30°C, wirować na obrotach max 800, nie prasować strony Velvet.

Podkowa do karmienia rozmiar po obwodzie 185 cm.

Dzianina VELVET z certyfikatem "Bezpieczne dla dziecka", jersey - bawełna 100%, do pikowania użyto włókniny silikonowanej.
Wypełnienie antyalergiczna kulka silikonowa.

Podobne produkty