ZESTAW PRAKTYCZNY VELVET PIKOWANY

Zestaw praktyczny Velvet pikowany

Obowiązkowy MUST HAVE dla każdej mamy. Zestaw idealnie sprawdzi się w podróżach małych i dużych, dzięki niemu każde wyjście z domu na spacer, czy wyprawa w daleką podróż stają się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Zestaw pomoże mamie utrzymać porządek w torebce i  pomoże jej w byciu gotową na wszystkie okoliczności. Kosmetyczka z falbanką pomieści najpotrzebniejsze kosmetyki do przewinięcia dziecka poza domem, a także inne niezbędne artykuły jak np. zapasowe skarpetki, chusteczki higieniczne, śliniaczek, smoczek czy grzechotkę. Saszetka na napkę pomieści pokaźną liczbę pieluch, zarówno jednorazowych jak i wielokrotnego użytku. Pikowane etui na książeczkę zdrowia ochroni ją przed uszkodzeniem w czasie podróży. Umożliwi także przechowywanie innych niezbędnych dokumentów dziecka. Zestaw praktyczny pomoże zorganizować mamie niezbędne przybory konieczne do opieki nad niemowlęciem w czasie podróży i w domu. Koniec z poszukiwaniem kosmetyków na dnie torebki czy w pokoju dziecięcym, od teraz wszytko dostępne będzie pod ręką.

 

Zestaw pikowany to obowiązkowy MUST HAVE dla każdej mamy.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:
- etui na książeczkę zdrowia
- saszetka na pieluchy
- kosmetyczka

SzczegółyRozmiaryRodzaj tkaniny

Zestaw praktyczny Velvet pikowany:
- etui na książeczkę zdrowia
- saszetka na pieluchy
- kosmetyczka

Gwarantowane bezpieczeństwo i jakość produktu, zachowanie odpowiednich atestów i certyfikatów.
Pielęgnacja - można prać w pralce w temperaturze 30°C, wirować na obrotach max 800, nie prasować strony Velvet.

Etui na książeczkę zdrowia zapinane na napkę: wymiar zewnętrzny 24 x 35 cm, wymiar wewnętrzny 24 x 17,5 cm.

Saszetka zapinana na napkę 18 x 30 cm.

Kosmetyczka:wymiar zewnętrzny 30 x 24 cm. Wysokość 21 cm.

Naturalna 100% tkanina bawełniana, która nie powoduje żadnych podrażnień, ani alergii. Niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie wytrzymała w użytkowaniu.

Dzianina VELVET z certyfikatem "Bezpieczne dla dziecka", jersey - bawełna 100%, do pikowania użyto włókniny silikonowanej.

Podobne produkty